Collection: Fruit
-
Apples, Fuji- Large (each) New Season
- Regular price
- $1.00
- Regular price
-
- Sale price
- $1.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Apples, Granny Smith Large (each)
- Regular price
- $0.95
- Regular price
-
- Sale price
- $0.95
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Apples, Jazz large (each)
- Regular price
- $1.50
- Regular price
-
- Sale price
- $1.50
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Apples, pink lady- Large (each)
- Regular price
- $1.25
- Regular price
-
- Sale price
- $1.25
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Apples, Pink Lady- small (2kg)Kids Size
- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Apples, Royal Gala Large (Each ) new season
- Regular price
- $1.00
- Regular price
-
- Sale price
- $1.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Apples- Granny Smith , small 2kg
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Apples- Pink Lady , (each) Medium
- Regular price
- $0.90
- Regular price
-
- Sale price
- $0.90
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Avocado- Large Hass (each)
- Regular price
- $3.99
- Regular price
-
- Sale price
- $3.99
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Avocado- Large Shepard
- Regular price
- $2.99
- Regular price
-
- Sale price
- $2.99
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Avocado- Shepard , baby
- Regular price
- $0.85
- Regular price
-
- Sale price
- $0.85
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Bananas - 1kg
- Regular price
- $5.99
- Regular price
-
- Sale price
- $5.99
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Bananas, each
- Regular price
- $1.50
- Regular price
-
- Sale price
- $1.50
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Bananas- Sugar (each)
- Regular price
- $1.75
- Regular price
-
- Sale price
- $1.75
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Blackberries (each) Premium
- Regular price
- $5.99
- Regular price
-
- Sale price
- $5.99
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Blueberries - Each Premium, driscolls
- Regular price
- $5.99
- Regular price
-
- Sale price
- $5.99
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Blueberries - Each, medium
- Regular price
- $4.99
- Regular price
-
- Sale price
- $4.99
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Cantaloupe ,(each) Large Premium
- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Cantaloupe- Half
- Regular price
- $4.99
- Regular price
-
- Sale price
- $4.99
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Dates- Fresh (1kg) ORGANIC, jumbo
- Regular price
- $28.00
- Regular price
-
- Sale price
- $28.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Dates- Fresh (200g) ORGANIC
- Regular price
- $5.99
- Regular price
-
- Sale price
- $5.99
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Dragon Fruit- RED, Large (each)
- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Fig- Fresh (Punnet)
- Regular price
- $4.99
- Regular price
-
- Sale price
- $4.99
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Figs - XL (each)
- Regular price
- $2.49
- Regular price
-
- Sale price
- $2.49
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Grapefruit - Ruby XL (each)
- Regular price
- $1.50
- Regular price
-
- Sale price
- $1.50
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Grapes - Red 500g premium (aussie)
- Regular price
- $4.99
- Regular price
-
- Sale price
- $4.99
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Grapes- Black Long ( 500g) Saffire
- Regular price
- $4.99
- Regular price
-
- Sale price
- $4.99
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Grapes- Green Premium, 1kg sweet(aussie)
- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Honeydew - Medium (whole) each
- Regular price
- $5.99
- Regular price
-
- Sale price
- $5.99
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Kiwi fruit- Green, Large (each)
- Regular price
- $1.75
- Regular price
-
- Sale price
- $1.75
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Lemons (each) Large
- Regular price
- $1.50
- Regular price
-
- Sale price
- $1.50
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Lemons -Small(10 for $4)
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Lime - small (10 for $5) Special
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Limes (each) Large
- Regular price
- $1.00
- Regular price
-
- Sale price
- $1.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Mango- Keitt XL each
- Regular price
- $4.99
- Regular price
-
- Sale price
- $4.99
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Nectarines - white (1kg)Large
- Regular price
- $6.99
- Regular price
-
- Sale price
- $6.99
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Nectarines - white (each)
- Regular price
- $1.80
- Regular price
-
- Sale price
- $1.80
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Oranges - Bag ( 3kg) Valencia
- Regular price
- $6.99
- Regular price
-
- Sale price
- $6.99
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Oranges - Navel XL (each)
- Regular price
- $2.75
- Regular price
-
- Sale price
- $2.75
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Papaya - (each)Large
- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
- Page 1 of 2
- Next page